отака Е28

Сообщений: 27
Re: отака Е28
Аватара пользователя
KSV
Участник движения
Участник движения
Сообщения: 1609
Зарегистрирован: 04 дек 2012, 23:39
Откуда: Кременчуг
Maschine: 525e

Посмотрел на всеукраинском, колхоза довольно много, но получилось таки прикольно, торпеда с бородой, судя с фото, очень хорошо села, родной вид салона утерян, но и с Е39 смотрится оч хорошо!
А задние арки реально малость убери, уж сильно "уши" большие.
Когда так колхозят Е28 - получается натуральная оппа, а у тебя все нормально и красиво, и общий вид сохранил и омолодил внутренности - зачет!
Якщо в житті щось не клеїться, викинь клей. Візьми гвіздки, забий на все!
http://e28club.com.ua/viewtopic.php?f=19&t=4867
Не видно моїх фото в "Tech-нологии" та "Pit-Stopе", пишіть в ЛС - перезалью.
Re: отака Е28

pirat.bmw
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 25 окт 2015, 20:17
Maschine: e28

KSV писал(а):Посмотрел на всеукраинском, колхоза довольно много, но получилось таки прикольно, торпеда с бородой, судя с фото, очень хорошо села, родной вид салона утерян, но и с Е39 смотрится оч хорошо!
А задние арки реально малость убери, уж сильно "уши" большие.
Когда так колхозят Е28 - получается натуральная оппа, а у тебя все нормально и красиво, и общий вид сохранил и омолодил внутренности - зачет!


арки самому очі мозолять, пізніше буду переварювать в оригінал, більш того продаються ремвставки, буде краще! а по салону, торпедо й сідухи 39тої вже ліпились до мене я лише продовжив і поправив )) бо там ... стяжки, проволочка) там просто по салону були лише сідухи, борода, торпедо е39, карти рідні і ше з рідного одна накладка на стійку передню) я просто замахавсяб шукать майже весь салон та ше й в нормальному стані, а по ціні ... то дешевше вже було доукомплектовать салоном і електронікою 39ї, та і вибір ...
зараз єдиний момент треба якось подружить приборку з датчиками швидкості та рівня палива, знайшов одного зназаря тут недалеко, каже можна пошептать )) наче повинно запрацювать, але зайнятий він просто пєпець
Re: отака Е28
Аватара пользователя
KSV
Участник движения
Участник движения
Сообщения: 1609
Зарегистрирован: 04 дек 2012, 23:39
Откуда: Кременчуг
Maschine: 525e

pirat.bmw писал(а):арки самому очі мозолять, пізніше буду переварювать в оригінал, більш того продаються ремвставки, буде краще! а по салону, торпедо й сідухи 39тої вже ліпились до мене я лише продовжив і поправив )) бо там ... стяжки, проволочка) там просто по салону були лише сідухи, борода, торпедо е39, карти рідні і ше з рідного одна накладка на стійку передню) я просто замахавсяб шукать майже весь салон та ше й в нормальному стані, а по ціні ... то дешевше вже було доукомплектовать салоном і електронікою 39ї, та і вибір ...
зараз єдиний момент треба якось подружить приборку з датчиками швидкості та рівня палива, знайшов одного зназаря тут недалеко, каже можна пошептать )) наче повинно запрацювать, але зайнятий він просто пєпець

У нас шли накладки на арки М-тех, посмотри в Игоря в теме, посмотри на них и ввари не сток, а типа там накладка (малость увеличены, но не так как у тебя), тогда будет реально красиво, да и резину затирать не будет, а у тебя, как я понял, и передние увеличены, будет симметрично.
Якщо в житті щось не клеїться, викинь клей. Візьми гвіздки, забий на все!
http://e28club.com.ua/viewtopic.php?f=19&t=4867
Не видно моїх фото в "Tech-нологии" та "Pit-Stopе", пишіть в ЛС - перезалью.
Re: отака Е28

pirat.bmw
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 25 окт 2015, 20:17
Maschine: e28

KSV писал(а):
pirat.bmw писал(а):арки самому очі мозолять, пізніше буду переварювать в оригінал, більш того продаються ремвставки, буде краще! а по салону, торпедо й сідухи 39тої вже ліпились до мене я лише продовжив і поправив )) бо там ... стяжки, проволочка) там просто по салону були лише сідухи, борода, торпедо е39, карти рідні і ше з рідного одна накладка на стійку передню) я просто замахавсяб шукать майже весь салон та ше й в нормальному стані, а по ціні ... то дешевше вже було доукомплектовать салоном і електронікою 39ї, та і вибір ...
зараз єдиний момент треба якось подружить приборку з датчиками швидкості та рівня палива, знайшов одного зназаря тут недалеко, каже можна пошептать )) наче повинно запрацювать, але зайнятий він просто пєпець

У нас шли накладки на арки М-тех, посмотри в Игоря в теме, посмотри на них и ввари не сток, а типа там накладка (малость увеличены, но не так как у тебя), тогда будет реально красиво, да и резину затирать не будет, а у тебя, как я понял, и передние увеличены, будет симметрично.


передні оригінал то я їх просто трохи переробив під бампер 34й, бо арки з переду сходять на ноль і воно не гарно, а так я їх трохи витягнув і вони зійшлись з бампером
Re: отака Е28

pirat.bmw
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 25 окт 2015, 20:17
Maschine: e28

давно мене тут не було, короче такий маєм зараз вигляд

Изображение

Изображение

Изображение
Последний раз редактировалось pirat.bmw 16 окт 2016, 16:57, всего редактировалось 1 раз.
Re: отака Е28

pirat.bmw
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 25 окт 2015, 20:17
Maschine: e28

жовті тіски на морду ...

Изображение

Изображение
Re: отака Е28

pirat.bmw
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 25 окт 2015, 20:17
Maschine: e28

а от задні гальма якась сцуко пєчаль, ці барабани дурні, думав шо поставлю задні ричаги від е32 ... не поставлю ... ля, балка не така, точніше уши на балці не такі .... курво
треба хімічить або ричаги 28мі під діск
Re: отака Е28

olegST
Сообщения: 688
Зарегистрирован: 09 июн 2012, 20:29
Откуда: где-то возле Вознесенска
Maschine: 520 e28

pirat.bmw писал(а):а от задні гальма якась сцуко пєчаль, ці барабани дурні, думав шо поставлю задні ричаги від е32 ... не поставлю ... ля, балка не така, точніше уши на балці не такі .... курво
треба хімічить або ричаги 28мі під діск

От е34 стают рычаги норм.
Re: отака Е28

pirat.bmw
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 25 окт 2015, 20:17
Maschine: e28

olegST писал(а):
pirat.bmw писал(а):а от задні гальма якась сцуко пєчаль, ці барабани дурні, думав шо поставлю задні ричаги від е32 ... не поставлю ... ля, балка не така, точніше уши на балці не такі .... курво
треба хімічить або ричаги 28мі під діск

От е34 стают рычаги норм.


ну тут я не можу нічого сказать, хоч є й 34й ричаг, але знаю одне що знайомий собі на е34 поставив від е32, там різниця в вильоті діска, на шо я й повівся щоб витягнуть колесо трохи ... суть не в том, тоді виходить що е32 і е34 ричаги однакові, різниця лише в довжині приводів, теж багато начитавшись розумників почав ліпить і вийшло на цьому ричагу в мене колесо зміщене на см10 вперед і сход не в градусах а в см10 кожного боку ...
походу або в мене балка не така або е32 ричаги якийсь ексклюзив
та в мене вже валом ідей, просто треба час щоб зробить, більше всього думаю туди стане балка з дорестайла е34, там лише треба переварить кріплення подушок і ці ричаги і гідро ручнік ...
Re: отака Е28

olegST
Сообщения: 688
Зарегистрирован: 09 июн 2012, 20:29
Откуда: где-то возле Вознесенска
Maschine: 520 e28

pirat.bmw писал(а):
olegST писал(а):
pirat.bmw писал(а):а от задні гальма якась сцуко пєчаль, ці барабани дурні, думав шо поставлю задні ричаги від е32 ... не поставлю ... ля, балка не така, точніше уши на балці не такі .... курво
треба хімічить або ричаги 28мі під діск

От е34 стают рычаги норм.


ну тут я не можу нічого сказать, хоч є й 34й ричаг, але знаю одне що знайомий собі на е34 поставив від е32, там різниця в вильоті діска, на шо я й повівся щоб витягнуть колесо трохи ... суть не в том, тоді виходить що е32 і е34 ричаги однакові, різниця лише в довжині приводів, теж багато начитавшись розумників почав ліпить і вийшло на цьому ричагу в мене колесо зміщене на см10 вперед і сход не в градусах а в см10 кожного боку ...
походу або в мене балка не така або е32 ричаги якийсь ексклюзив

У меня стоят задние рычаги от е34 .
Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

cron