16 окт 2014, 13:05
rus28 писал(а):я бы за деньги купил, спрашивал первый я.
Запитувати і ставити в резерв - трохи різні речі) Резерв за oleg is, якщо він не забере - відправлю Вам . Можу в подарунок, а можу і за гроші - як захочете))



