Продам і подарую) залишки запчастин (не тільки е28)

Сообщений: 17
Продам і подарую) залишки запчастин (не тільки е28)
Аватара пользователя
SergLvov
Участник движения
Участник движения
Сообщения: 163
Зарегистрирован: 09 июл 2011, 23:44

Доставка Новою Поштою за рахунок отримувача . Оплата - карта Приват, або наложений . Торг можливий . Резерв в темі, продаж не тільки на цьому форумі
Вложения
IMG_1066.JPG
пильник рульовий е30 - новий 20 грн
IMG_1065.JPG
віскомуфта робоча, але з люфтом - шара (м30)
IMG_1063.JPG
внутрішнє дзеркало е30 - шара (не працює підйом "антизасліп")
IMG_1062.JPG
шкельця фар е30 - шара, змучені)
IMG_1061.JPG
Блок дотяжки вікон - подарований мені багато років тому, не встановлював - тому 150 грн - манібек можливий
IMG_1060.JPG
Хрестовини рульового карданчика е30 - нові -50 грн пара
IMG_1059.JPG
кришка "розширітєльного" бачка - не впевнений в роботоздатності) - шара
IMG_1057.JPG
е30 замок - безвоздмездно)
IMG_1055.JPG
то партнамбер підшипника
IMG_1054.JPG
100 грн - підшипник ступиці
IMG_1053.JPG
лінзи е30 - подарунок
IMG_1052.JPG
Додатковий стоп, діоди світять не всі - але подарованому коню...
IMG_1049.JPG
не знаю, що це - знайшов в е30))
IMG_1048.JPG
може комусь бракує в 30-і
IMG_1047.JPG
подарунки для е30
IMG_1046.JPG
IMG_1044.JPG
карданчики рульові е30 по 50 грн змучені життям, але не мертві . з одного намагались випресувати хрестовину
IMG_1043.JPG
Підрульовий кожух і бардачок - подарунок))
IMG_1042.JPG
Підрульовий кожух і бардачок - подарунок))
IMG_1040.JPG
Підрульовий кожух і бардачок - подарунок))
IMG_1038.JPG
Замок запалювання е30 - без ключа - можливо комусь треба для експерементів)))
IMG_1037.JPG
запобіжники - поїдуть комусь в нагрузку)
IMG_1034.JPG
Підрульові переключателі е30 - подарую, є ймовірність, що не повністю робочі
IMG_1033.JPG
Рульові тяги е36 (не впевнений)- пильники цілі - 50 грн
IMG_1030.JPG
Блок ЦЗ е30 - 50 грн
IMG_1029.JPG
Лапа двигуна е30 м21 - подарую)
Re: Продам і подарую) залишки запчастин (не тільки е28)
Аватара пользователя
Stefano_Kuni
Администратор ресурса
Администратор ресурса
Сообщения: 3674
Зарегистрирован: 27 апр 2011, 19:34
Откуда: Харьков
Maschine: E28 524td

Забрал бы пружины, линзы и патрубок на М21. С какого мотора подушки?
"Всплеск эмоций рождает новую адреналина порцию"(с)
<Only original kit>
Изображение
Re: Продам і подарую) залишки запчастин (не тільки е28)
Аватара пользователя
SergLvov
Участник движения
Участник движения
Сообщения: 163
Зарегистрирован: 09 июл 2011, 23:44

Пружини, лінзи, патрубок та подушки продано-подаровані))
Re: Продам і подарую) залишки запчастин (не тільки е28)

rus28
Участник движения
Участник движения
Сообщения: 2090
Зарегистрирован: 22 июн 2012, 23:44
Откуда: Сумская обл.
Maschine: e28 525tds

подрулевая крышка на е30 сколько?
Редкость возлияний позволяет пить нормальную водку
Re: Продам і подарую) залишки запчастин (не тільки е28)

oleg is
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 10 окт 2014, 22:03
Maschine: e30

кнопки з підсвіткою та підрульовий кожух в резерв за мною будьласка
Re: Продам і подарую) залишки запчастин (не тільки е28)
Аватара пользователя
sajbo777
Сообщения: 455
Зарегистрирован: 08 авг 2011, 10:53
Откуда: Житомир
Maschine: BMW e28 M30B28

Резерв на руль и подшипник
Можем встретится во Львове...
0992780978 Саша
fuck fuel economy!

099-278-09-78
098-445-28-44 Александр
Re: Продам і подарую) залишки запчастин (не тільки е28)
Аватара пользователя
TrapLord
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 25 окт 2013, 10:15
Maschine: bmw e28 520i

заберу две любые кнопки эсп(рабочие)
Re: Продам і подарую) залишки запчастин (не тільки е28)
Аватара пользователя
SergLvov
Участник движения
Участник движения
Сообщения: 163
Зарегистрирован: 09 июл 2011, 23:44

Резерви прийняті :
oleg is - резерв на кнопки з підсвіткою (по 100 грн) і підрульовий кожух на е30 (0 грн)
sajbo777 - резерв на руль і підшипник (по 100 грн)
TrapLord - резерв на 2 кнопки без підсвітки (по 50 грн)
Re: Продам і подарую) залишки запчастин (не тільки е28)
Аватара пользователя
SergLvov
Участник движения
Участник движения
Сообщения: 163
Зарегистрирован: 09 июл 2011, 23:44

rus28 писал(а):подрулевая крышка на е30 сколько?


Була безкоштовна, на разі в резерві за oleg is
Re: Продам і подарую) залишки запчастин (не тільки е28)

rus28
Участник движения
Участник движения
Сообщения: 2090
Зарегистрирован: 22 июн 2012, 23:44
Откуда: Сумская обл.
Maschine: e28 525tds

я бы за деньги купил, спрашивал первый я.
Редкость возлияний позволяет пить нормальную водку
Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: Yandex [bot] и гости: 1